Sosyal mesafemizi koruyup, maske takmayı unutmayalım.
mission

20

Yılı aşan
deneyim

Doğa, her zaman yaşama değer katan faktörlerdendir. Fiziksel ve ruhsal açıdan iyiliğimizin en büyük destekçisi bize ev olan doğa, hep daha fazlasını verebilen iyileştirici ve sevgi dolu bir güce sahiptir. Doğaya sevgi anlayışıyla hareket ederken bize sunduklarından yararlanarak üretim yapma fikrini benimseyen Pharmalife Research olarak geliştirdiğimiz formüllerde onun sağladığı güveni korumak öncelikli amacımız oldu.

Doğayı ve insanı öncelikli kılarak çıktığımız bu yolda, yirmi yılı aşkın deneyimimizle güvenli ve kaliteli bir marka olmak ve sektördeki konumumuzu buraya taşımak hem yaşam hem de üretim felsefemiz için oldukça önemli. Değerlerini ve ideallerini koruyan bir firma olmak ve başarılarıyla sık sık adından söz ettiriyor olmak hedeflerimize ulaştığımız bugünümüzün kanıtıdır. 

Bugün, üretimlerimizi daima daha ileriye taşımak adına araştırmalar yapmaya devam ediyoruz. Bilimi doğanın mucizeleri ile destekleyerek güçlü formülasyonlar üretmek ve fayda yaratmak adına sürekli çalışmalar yapıyoruz. Ürün gamımızı geliştirirken yenilikçi yöntemler kullanıyor, gelecek için daha da iyisine odaklanıyoruz.

Üretimlerimizin dikkat çekici etkisi tüm bu anlattığımız değerlere olan sadakatimizden ve kaliteli içeriklerle yaptığımız çalışmalardan kaynaklanıyor. Takviye destek ürünlerinin insan yaşamına etkisini düşünecek olursak, doğru ve etkili takviyelerin sürekliliği için güvenli bir üretim şekli geliştirerek üretim hayatımıza devam ediyoruz.

Bilim ve doğadan gelen desteği sizlere ulaştırıyoruz.

Neden Pharmalife?

Dünya çapında kullanım ve üretim ağı

Kalite Kontrol

PHARMALIFE RESEARCH son yıllarda önemli sertifikalar alarak ürünlerini garanti altına almak için kalite seviyesini arttırmıştır.

200 m² Ar-ge Merkezi

Modern aletlerle donatılmış 200 m²'lik kimya laboratuvarı

8.000 m² Üretim Sahası

PHARMALIFE RESEARCH üretim sahası, 8.000 m²'lik bir alanı kaplamaktadır.

50'den Fazla Ülkedeyiz

Dünyanın birçok ülkesinde onaylanmış ve kullanımda olan ürünler

7'den 70'e

Pharmalife ürünleri her zaman yanında!

Ürünlere Gözat

Sertifikalarımız

ISO 9001:2015

Kalite yönetim sistemi
ISO 13485:2016
Tıbbi cihazların tasarımı, üretimi ve ambalajlanması
ISO 22000:2018

Gıda Güvenliği İçin Kalite Yönetim Sistemi
iVegan

Vegan Üretim Sertifikası
GMP
Gıda takviyelerinin üretimi ve ambalajlanması
ISO:22716
GMP kozmetik ürünlerin üretimi ve ambalajlanması